Гігант Hisense виходить на український ринок електроніки

23.06.2017. В Україні відбулася офіційна презентація бренда Hisense однієї з найбільших корпорацій Китаю. На українському ринку електроніки компанія представить свої найпопулярніші продукти — телевізори Ultra HD TV і Full HD TV.

Hisense — один зі світових лідерів у сегменті телевізорів для дому. За результатами 2016 року, бренд посів 3 місце у світі з ринковою часткою в 6,2 %.

hisense в Україне

«Hisense починає офіційні продажі телевізорів в Україні, оскільки вважає цей ринок перспективним. Він стрімко розвивається, і наша компанія поспішає задовольнити потреби українських користувачів, пропонуючи їм телевізори високої якості за значно нижчою ціною, ніж у основних конкурентів. Українці зможуть придбати телевізори Hisense вже на початку липня», — розповідає Ненсі Жанг, регіональний директор із продажів у країнах Східної Європи Hisense International Co., LTD.

Ultra HD TV — це телевізійні панелі 4-го покоління, які пропонують глядачеві незрівнянну якість картинки, що в чотири рази перевершує звичайні екрани Full HD. Елегантні телевізори Hisense перетворять вітальню на справжній кінотеатр удома: екрани Hisense забезпечують неймовірну деталізацію зображення навіть на досить близькій відстані.

І телевізори Ultra HD TV, і світлодіодні Full HD TV мають технологію поліпшення зображення, завдяки якій користувачі зможуть насолоджуватися яскравими натуральними кольорами та чіткими деталями.

Програмне забезпечення Vidaa — це нове слово в Smart TV. Інтуїтивно зрозумілий ексклюзивний інтерфейс користувача, яким оснащені телевізори Hisense, легко переносить глядача у світ необмежених розваг. Простий і швидкий доступ до онлайн-контенту, підключених гаджетів, зовнішніх пристроїв робить використання телевізорів приємним і легким. Наявність попередньо встановлених додатків для Smart TV і опція дозавантаження дозволяють максимально персоналізувати пристрій для зручного використання.

Найкраща якість за доступною ціною — один з основоположних принципів роботи компанії. Всі телевізори Hisense мають високоякісні світлодіодні дисплеї зі зворотним підсвічуванням матриці, які забезпечують найвищий стандарт зображення, потрійний тюнер, функцію запису, CI+ термінал, кілька HDMI- та USB-портів.

Корпорація Hisense, заснована в 1969 році, може похвалитися безліччю патентів та інноваційних розробок. Це одна з найбільших промислових корпорацій Китаю, що спеціалізується на розробці та виробництві електроніки і високотехнологічної продукції. Hisense має власні науково-дослідні центри, які знаходяться не тільки в Китаї, але і в США, Німеччині, Канаді, Японії, Ізраїлі. Продукція під торговою маркою Hisense продається у 80 країнах світу, на 4 континентах.

Високу репутацію бренда підтверджує і той факт, що Hisense є спонсором важливих спортивних подій: Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, перегонів Joe Gibbs Racing серії NASCAR Xfinity в США. Бренд також виступає офіційним преміум-партнером Ліги чемпіонів і футбольного клубу Бундесліги «Шальке 04». У 2015 році компанія стала глобальним партнером ЮНЕП (програма ООН з навколишнього середовища), а в 2011 — партнером всесвітньої премії SEED, що підтримує інноваційних підприємців.