Ми створюємо
продукти
з думкою про вас

РОЗШИРЮЮЧИ
МЕЖІ ІННОВАЦІЙ
З 1969 РОКУ

У Hisense, ми вважаємо, що все, що ми робимо, повинно зробити ваше життя простішим, кращим і цікавішим.

Саме тому нашою метою є створення новітніх технологій, які доступні кожному, завдяки продуманим і професійно створеним продуктам.

Протягом вже п'яти десятиліть Hisense прагне розвивати інновації в області побутової електроніки. Сьогодні ми є телевізійним брендом № 1 в Китаї та Південній Африці.

Hisense створила 54 зарубіжних компанії, також ми використовуємо 14 найсучасніших міжнародних виробничих потужностей в Європі, Центральній Америці та Південній Африці, а також 12 дослідних центрів по всьому світу. Всі вони об`єднанні єдиною метою - створювати високоякісні, передові та доступні продукти, які покращують життя наших споживачів.

НАША ВІДДАНІСТЬ
ЯКОСТІ

Ми хочемо, щоб ви любили свої продукти Hisense. І не тільки коли ви вперше купуєте їх, але й протягом багатьох років - ось чому якість є такою важливою для нас.

Саме тому суворий процес підвищення якості, наше прагнення чудового післяпродажного обслуговування клієнтів або підтвердження наших всебічних гарантій - все це робиться виключно для того, щоб ви були впевнені, що продукт Hisense - це правильний вибір для вашої оселі.

ІННОВАЦІЇ
ЧЕРЕЗ ДОСВІД

З 1969 року ми прагнемо розширити межі інновацій, невпинно працюючи над дослідженнями і розробками електротехнічної продукції для будинку.

Саме це прагнення до розробки і виробництва передових технологій дозволило нам стати одним з провідних світових виробників електроніки і телевізійним брендом № 1 в Китаї сьогодні.