Політика конфіденційності

Справжня Політика конфіденційності регулює порядок збору, використання, підтримки і розкриття інформації, отриманої від вас на цьому сайті компанією Hisense International Co., Ltd. (з її офіційною адресою № 17, Donghai Xi Road, Qingdao, PRC) та її афілійованими особами (спільно іменуються «Hisense», «ми» або «нас»). Справжня Політика конфіденційності набула чинності з 1 березня 2018 року.

Hisense підтримує політику конфіденційності для захисту персональних даних і повідомлень від несанкціонованого доступу. Під терміном «персональні дані» ми маємо на увазі будь-яку особисту інформацію, яка ідентифікує вас, таку як ваше ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та інформація про дії (в Інтернеті або іншим чином), які безпосередньо пов'язані з вашою інформацією.

Як і чому Hisense збирає і передає вашу інформацію

Наші форми зворотного зв'язку будуть запитувати обмежену особисту інформацію, щоб ми могли виконати ваш запит і відповісти відповідним чином. Будь-яка інформація, отримана за допомогою цих форм, буде використовуватися тільки під час відповіді Hisense на ваш запит або при використанні агентів і постачальників послуг (таких як підрядники або сторонні компанії) для надання послуг від імені Hisense, або при наданні вашої інформації роздрібним продавцям Hisense або партнерам з післяпродажного обслуговування, ми будемо робити розумні з комерційної точки зору зусилля для забезпечення того, щоб підрядники і сторонні компанії захищали вашу особисту інформацію відповідно до цієї Політики.

Ви можете повідомити нам, яким чином ви хотіли, щоб з вами контактували в зв'язку з інформацією, яку ви надали нам через наші онлайн-служби зв'язку. Якщо ви повідомите Hisense про те, що ви не хочете, щоб ми використовували, змінили чи видалили будь-яку вашу інформацію способами, описаними в цій Політиці конфіденційності, ми задовольнимо ваш запит. Проте, якщо пізніше ви надасте додаткову особисту інформацію на цей Веб-сайт або іншим чином відповісте на один з онлайн-запитів Hisense, ми будемо вважати, що ви змінили своє рішення щодо використання, зміни або видалення вашої інформації, і Hisense може зв'язатися з вами способом, зазначеним тут. Ви можете в будь-який час повідомити нас про те, що не хочете, щоб з вами зв'язувалися.

Hisense докладе розумних комерційних зусиль для забезпечення конфіденційності вашої електронної пошти. Hisense не буде розкривати сторонам, не пов'язаним з Hisense, приватні повідомлення електронної пошти, які передаються з використанням послуг Hisense, за винятком випадків, коли це потрібно для роботи служби або для відповіді на ваш запит, або відповідно до вимог законодавства.Hisense буде реагувати на неналежну поведінку.

Hisense може використовувати особисту інформацію для розслідування і запобігання потенційно незаконної діяльності або діяльності, яка загрожує нам чи іншим чином порушує угоди з клієнтами щодо будь-яких продуктів або послуг, що надаються Hisense.

Ми не продаємо, не обмінюємо і не передаємо вашу особисту інформацію третім особам. Ми можемо ділитися загальною агрегованої інформацією, не пов'язаною з будь-якою конкретною особою щодо відвідувачів і користувачів, з нашими діловими партнерами для цілей, описаних вище. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг для полегшення управління нашим бізнесом і Веб-сайтом або управління діями від нашого імені, такими як розсилка опитувань. Ми можемо ділитися вашою інформацією з цими третіми сторонами для цих обмежених цілей за умови отримання дозволу від вас на це.

Ми можемо використовувати cookie-файли в поєднанні з анонімними даними користувачів (і персональними даними, якщо ви їх надасте) для відстеження переміщення і поведінки користувачів на даному веб-сайті та по відношенню до продуктів. Ми можемо використовувати цю інформацію, щоб допомогти нам або нашим уповноваженим агентам, постачальникам послуг, роздрібним продавцям і маркетинговим партнерам пропонувати вам продукти і послуги, які зможуть точніше відповідати вашим потребам, а також проводити аналітику веб-сайтів та / або користувачів. Ми можемо надавати цю інформацію стороннім постачальникам послуг або аналітичних послуг для виконання послуг або аналізу для нас і надавати нам результати відповідно до умов контракту, який вимагає від стороннього постачальника послуг або аналітичних даних дотримання всіх чинних законів і положень. Ми використовуємо інформацію та аналітичні результати, щоб поліпшити цей Веб-сайт і продукти, поліпшити взаємодію з користувачем і надавати вам контент і послуги, які будуть краще відповідати вашим потребам.

Зміни в політиці конфіденційності

Hisense буде підтримувати свою політику конфіденційності в актуальному стані і буде докладати всіх зусиль для своєчасного оновлення цієї веб-сторінки коженого разу, коли відбувається зміна цієї політики.

Додатковий захист конфіденційності для дітей, які користуються інтернет

Hisense визнає, що діти, в тому числі підлітки, можуть не мати можливості зробити усвідомлений вибір щодо особистої інформації, запитуваної в Інтернеті. Відповідно, Hisense свідомо не запитує і не збирає персональні дані дітей або підлітків (молодше вісімнадцяти років) в Інтернет. Hisense не запитує і не збирає особисту інформацію дітей та підлітків відповідно до чинних законів і правилами і не дозволяє будь-кому робити це.

Запевнення і гарантії

Інформація про гарантії та обмеження відповідальності, а також документи, представлені на цьому сайті, надаються «як є» без будь-яких гарантій. Hisense докладає розумних зусиль для розміщення точної та актуальної інформації на цьому веб-сайті; проте, вона не робить ніяких заяв щодо його точності або повноти. Ви використовуєте цей сайт на свій власний ризик. Hisense, його постачальники, дистриб'ютори, уповноважені агенти, постачальники послуг, роздрібні продавці та маркетингові партнери, а також інші сторони, які беруть участь у створенні та доставці змісту даного веб-сайту, не несуть відповідальності за будь-які збитки, спричинені використанням вами цього веб сайту.

Права інтелектуальної власності

Матеріали, представлені на цьому веб-сайті, включаючи, окрім іншого, весь текст, аудіо, відео, зображення, фотографії, ілюстрації, анімаційні файли та іншу графіку, а також назви, логотипи, товарні знаки і марки обслуговування, є власністю Hisense або його ліцензіарів і захищені авторським правом, товарним знаком та іншими законами про інтелектуальну власність. Цей веб-сайт може відображатися, завантажуватися і / або друкуватися виключно для вашого особистого некомерційного використання в домашніх умовах, за умови, що ви не видаляєте і не змінюєте будь-які повідомлення про авторські права, товарні знаки або інші права власності. Будь-яке інше використання матеріалів на цьому сайті без попередньої письмової згоди Hisense суворо заборонено.

Інформація про продукти

Інформація щодо продукту та фотографії, розміщені на цьому веб-сайті, були максимально точними на момент публікації. Наступні уточнення можуть бути помітні на реальному продукті. Ціни і характеристики підлягають зміні без повідомлення. Вибрані аксесуари або предмети, зображені на фотографіях, не є частиною продукту, якщо не вказано інше. Термін дії гарантії та її терміни залежать від продукту, країни і періоду.

Пов'язані сайти

Цей веб-сайт може містити гіпертекстові посилання на інші повністю незалежні веб-сайти. Hisense не дає ніяких гарантій чи запевнень щодо точності, повноти або достовірності інформації, що міститься в будь-якому гіпертекстовому посиланню. Існування такого посилання не може бути витлумачено як пряме або непряме схвалення, або спонсорство або зв'язок із зв'язаним сайтом з боку Hisense. Ви повинні усвідомлювати і визнавати, що використовуєте цей Веб-сайт для посилання на інші сайти на свій страх і ризик. Ви, як відвідувач цього Веб-сайту, визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Hisense не зобов'язаний переглядати будь-які сайти, пов'язані з цим Веб-сайтом, і не несе ніякої відповідальності за зміст будь-яких пов'язаних сайтів. Ці веб-сайти, посилання і служби можуть мати свою власну політику конфіденційності та політику обслуговування клієнтів. Перегляд і взаємодія з будь-яким іншим веб-сайтом, включаючи веб-сайти, які мають посилання на цей веб-сайт, регулюються його власними умовами і політикою.

Hisense залишає за собою право змінювати інформацію, що міститься на цьому сайті в будь-який час без попереднього повідомлення. Хоча Hisense докладає всіх розумних зусиль для забезпечення того, щоб всі матеріали на цьому Веб-сайті були правильними, точність не може бути гарантована, і Hisense не несе ніякої відповідальності за точність, повноту або достовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Веб-сайті. Даний веб-сайт і вся інформація і матеріали, що містяться в ньому, надаються вам «як є» без будь-яких гарантій.

Жодних пропозицій щодо продажів

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена тільки для інформаційних цілей і жодним чином не є пропозицією купувати або продавати продукти Hisense. Купівля будь-якого продукту Hisense регулюється умовами чинного договору купівлі-продажу або роздрібної торгівлі. Цей Веб-сайт не повинен використовуватися або використовуватися вами в якості заміни інформації, доступної для вас у авторизованого роздрібного продавця Hisense.

Використовуйте цей сайт на свій власний ризик

Відвідуйте цей сайт на свій власний ризик. Відвідуючи цей веб-сайт і / або відправляючи наші онлайн-форми, ви визнаєте і погоджуєтеся дотримуватися всіх юридичних умов, викладені в цій Політиці конфіденційності, а також згідно з усіма законами і правилами. Якщо ви не згодні з цими умовами, ви не повинні використовувати цей веб-сайт. Hisense залишає за собою право змінювати дану Політику конфіденційності в будь-який час і без попереднього повідомлення.

Використовуючи цей сайт, ви заздалегідь погоджуєтеся дотримуватися всіх умов, включаючи справжню Політику конфіденційності. Hisense і сторони, які беруть участь у створенні, виробництві або наданні цього Веб-сайту, не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, наступні, випадкові, штрафні або будь-які інші види збитків, шкоди, витрат або видатків (включаючи, окрім іншого, судові та експертні збори) які можуть виникнути в результаті доступу або відсутності доступу до цього Веб-сайту. Це включає в себе, окрім іншого, відповідальність за шкоду або травми, що виникли в результаті перегляду даного Веб-сайту, завантаження з нього будь-яких матеріалів, а також з таких причин, як комп'ютерні віруси, збої програмного або апаратного забезпечення або будь-які інші помилки, проблеми , збої або затримки в роботі комп'ютера взагалі або в мережі передачі.

Наші контакти

Якщо у вас виникають будь-які питання або коментарі щодо цієї Політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами.
http://global.hisense.com/contact

Якщо ви проживаєте в Європейському Союзі, будь ласка, надішліть будь-які питання, які можуть у вас виникнути щодо захисту ваших даних, які мають відношення до Hisense International Co., Ltd., Hisense Electric Co., Ltd. або Hisense (Guangdong) Air-Conditioner Company Ltd. нашому представникові в ЄС:

VERDATA Datenschutz GmbH & Co. KG
Roemerstr. 12
D – 40476 Дюссельдорф
Email: hisense.representative@verdata.de